MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6115397
nr 611 5397
Byrå
1920-tal, med intarsia, längd: 75, djup: 42, höjd: 70
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:53:17
500 kr
400 kr
500 kr